KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13592232
nr 1359 2232
Edit Gert
(1906-1983), Sverige
Oljemålning, Edith Gert (1906-1983), Sverige. Interiör med kvinna. Signerad. Olja på duk, 62x70 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 november 2020
kl 21:00:29
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)